Loading...

Marcipán pravý 100g - zelený 1:4 - Kovandovi

Pravý marcipán - zelený na tvorbu ozdob nejen na dezerty a dorty.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

77 Kč
77 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Zelený pravý marcipán na jednoduchou výrobu zelených lístků, ozdobiček i figurek na nejrůznější dezerty, dorty, zákusky či pro přímou konzumaci. Je měkký, poddajný. Skládá se z cukru a mletých mandlí.

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

cukr, mandle (25 %), stabilizátor E420, zahušťovadlo E466, kyselina E330, invertáza, demineralizovaná polysorbát 80 E433, propylenglykol E1520, barvivo: měďnaté komplexy chlorofylů a chlorofylinů.

Alergeny skořápkové plody

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1725 kJ
Energetická hodnota kcal 412,2 kcal
Tuky 10,6 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 77,2 g
    - z toho cukry 72,1 g
Bílkoviny 4 g
Sůl 0 g

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva zelená
Výrobní společnost
Kovandovi s.r.o
Kotnovská 138 Tábor 39001
info@kovandovi.cz
www.bon-bon.cz/kovandovi

Technické parametry

Kategorie: Marcipán
Výrobce Kovandovi
EAN 2700000415161
Kód produktu MP100Z

Recenze

40 %
Litujeme, že barva neodpovídá obrázku. Napište nám prosím podrobnosti nebo přiložte fotku a navrhneme řešení.
100 %
Čerstvý a kvalitní
super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová plastelína 90g 1:4

Marcipánová plastelína 90 g 1:4 Kovandovi je barevná jedlá modelovací hmota s obsahem mandlí, se k

83 Kč
92.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán přírodní 1:4 1kg - FunCakes

Marcipán přírodní je vyroben z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 1 kg v

284 Kč
28.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipán růžový 7,5x4,5 cm 100g - Frischmann vyškov

Marcipán růžový, Frischmann Vyškov. Balení 100 g.

85 Kč
85 Kč / 100g

Skladem > 10 ks